Starší žiaci v nedeľu proti Snipers Bratislava „A“ neskórovali

Svoj ligový zápas mali na programe cez víkend aj naši starší žiaci. V nedeľu sa v rámci 6. kola BA ligy stretli v ŠH Lekárskej fakulty UK s lídrom tabuľky ,,áčkom“ Snipers Bratislava. Prvá tretina stretnutia sa skončili bez gólov na obidvoch stranách. Ako kľučová pre vývoj stretnutia sa ukázala byť druhá perióda zápasu. V nej hosťujúci Šimon Choma dvomi gólmi poslal Snipers do vedenia. Sniperi po vylúčení Richarda Foltýnka využili ešte v druhej tretine presilovú hru a po dvoch častiach hry svietilo na tabuli 0:3. V tretej tretine pridali Snipers „A“ ešte jeden presný zásah a zápas sa skončil výsledkom 0:4. Staré známe pravidlo bez gólu nevyhráš si tak naši starší žiaci mohli vyskúšať na vlastnej koži.

Výsledok: 6. kolo – Starší žiaci – BA – 2019/2020

1. SC Malacky vs. Snipers Bratislava „A“ 0:4 (0:0, 0:3, 0:1)

Starší žiaci Malaciek majú po 7 odohraných zápasoch na svojom konte 4 výhry a 3 prehry. Už túto nedeľu o 10:20 h ich v Záhorskej Bystrici čaká náročný súper Hurikán BA, ktorému patrí aktuálne druhé miesto v tabuľke.