Starší žiaci si poradili s Lidom

V nedeľu mali na programe svoj prvý zápas nadstavby o titul naši starší žiaci. V ŠH Mladosť v Bratislave si skrížili hokejky s tímom ŠK Lido Prírodovedec. Hostia mali dobrý úvod do stretnutia a po 4 minútach hry viedli 0:2. Naši chlapci pozorne bránili a v útoku využili svoje šance na skórovanie. V druhej tretine sa dostali už do vedenia o štyri góly. Lido skorigovalo skóre gólom na 1:4 a s takýmto výsledkom sa šlo aj do šatní. V záverečnej tretine spečatil výhru hostí druhým gólom v zápase Pullmann. Florbalisti Malaciek tak zopakovali výhru (6:3) nad týmto súperom zo základnej časti. Žiaci si pripísali cenné tri body do tabuľky a upevnili si 4. miesto v lige. Zároveň si uchovali pred záverečnými 5 zápasmi šancu na vytúženú medailovú priečku.

Výsledok: 11. kolo (nadstavba o 1.-7. miesto) – Starší žiaci – BA – 2019/2020

ŠK Lido Prírodovedec vs. 1. SC Malacky 1:5 (0:2, 1:2, 0:1)

Najbližší zápas odohrajú zverenci trénera Juraja Kašubu 8. marca v domácom prostredí v súboji s Modrou. V zápase proti BlueBerries budú favoritmi, kedže prvé meranie síl s týmto súperom zvládli jednoznačne po výsledku 7:0.