Starší žiaci nezvládli tretiu tretinu

V nedeľu sa v Záhorskej Bystrici predstavili naši starší žiaci. Zverenci trénera Juraja Kašubu prehrali prvú tretinu s tímom Hurikánu Bratislava 0:1. V tej druhej prehrávali už na jej začiatku 0:2. Richard Foltýnek však dvomi gólmi zrovnal do konca druhej periódy skóre na 2:2. Tretia tretina ale našim hráčom nevyšla. Druhý tím tabuľky sa presadil v záverečnom dejstve až štyrikrát a zvíťazil aj vďaka využitej presilovej hre 2:6. Naši mladí florbalisti si tak pripísali na konto už tretiu prehru v rade.

Výsledok: 7. kolo – Starší žiaci – BA – 2019/2020

1. SC Malacky vs. VŠK PdF UK Hurikán Bratislava 2:6 (0:1, 2:1, 0:4)

Prelomiť túto nepriaznivú sériu budú môcť Malačania už túto nedeľu v dvoch zápasoch s tabuľkovými susedmi v ŠH Malina. O 14:00 h sa stretnú v zápase s tímom Hurikán Gepards a o 15:00 h si zmerajú sily s ,,céčkom“ Snipers Bratislava. Naši hráči v tabuľke momentálne držia poslednú postupovú 7. priečku do nadstavbovej skupiny o titul.