Žiaci ukončili základnú časť víťazne

Starší žiaci odohrali v nedeľu svoj posledný zápas v základnej časti. V Stupave pod vedením Maťa Habu čelili tímu Galaktikos Bratislava. V zápase boli naši chlapci a Tamarka favoritmi ale výhru si museli poriadne vybojovať. Po dvoch tretinách gólom Foltýnka z prvej tretiny viedli Malacky 0:1. Domáci ale v úvode poslednej tretiny vyrovnali. 1. SC však mali Riša Foltýnka, ktorý tromi gólmi v tretej perióde zabezpečil Malackám výhru 1:4, ktorú pečatil gólom do odkrytej brány súpera. Naši starší žiaci tak zaznamenali štvrtú výhru v rade. Po základnej časti im patrí 4. miesto vďaka lepšiemu vzájomnému zápasu s BlueBerries.

Výsledok: 9. kolo – Starší žiaci – BA – 2019/2020

Galaktikos Bratislava vs. 1. SC Malacky 1:4 (0:1, 0:0, 1:3)

Starší žiaci sa v nadstavbovej skupine o titul predstavia v novom roku 19.1.2020 v domácom zápase proti Modre.