Starší žiaci prehrali s Galaktikos Bratislava

V treťom kole bratislavskej ligy starších žiakov sa hráč 1. SC Malacky predstavili na pôde Galaktika Bratislava. Tím, ktorý prechádza generačnou obmenou na palubovke súpera prehral 4:13. V prvej tretine pustil nováčik v bráne Malačanov, ktorý je stále vekom mladší žiak Martin Černý štyri góly, za Malacky sa presadil len Jakub Klempa. Druhá tretina mala vyrovnanejší priebeh, Ján Brečka dával na 4:2, ale domáci dvomi gólmi Malackám unikli na rozdiel štyroch presných zásahov. Do prestávky sa však dvakrát presadil Peter Král a stav bol 6:4. O víťazstve domáci rozhodli až v poslednej časti hry, konto neskúseného tímu Malaciek zaťažili šiestimi gólmi a vyhrali 13:4. Malačania zatiaľ odohrali len dva zápasy, no bodovať sa im nepodarilo.