Muži začali sezónu dvomi prehrami

V obnovenej premiére mužského tímu v 2. lige mužov – BA sa zrodili dve prehry nášho výberu. V domácom prostredí sa v oboch zápasoch trápili hlavne v koncovke. V sobotu v Záhoráckom derby proti TJ Sokol Gajary nevyužili za stavu 3:3 sľubné šance na skórovanie a súper do prestávky tromi gólmi zlomil zápas vo svoj prospech. V nedeľu v súboji s Modrou, ktorý sa niesol v bojovnom duchu dokázali skórovať len dvakrát. Najmä posledná tretina nášmu tímu herne moc nevyšla. Muži sa tak po neúplných dvoch kolách krčia na poslednom mieste tabuľky. Najbližšie zápasy ich čakajú o dva týždne najskôr v sobotu v Bratislave proti Snipers ,,B“ a v nedeľu doma proti úradujúcemu majstrovi ligy Dragonsu Bratislava. Podarí sa našim mužom zaknihovať prvé body v sezóne?
Výsledky: 2. liga mužov | BA
1. kolo: 1. SC Malacky – TJ Sokol Gajary 5:9 (2:3, 1:3, 2:3)
2. kolo: 1. SC Malacky – FBC BlueBerries Modra 2:5 (1:1, 0:1, 1:3)