Dorastenci na úvod zvíťazili na pôde Lida

Dorastenci 1. SC Malacky zvíťazili vo svojom prvom tohtosezónnom vystúpení v bratislavskej dorasteneckej lige na pôde Lida Prírodovedec 6:3. K víťazstvu ich nasmerovala najmä vynikajúca prvá tretina, v ktorej sa im zásluhou  presných zásahov Dominika Polláka a Richarda Foltýnka podarilo dostať sa do dvojgólového vedenia. Za domácich po prvej prestávke znížil Matej Chorvatovič. V druhej časti hry sa presadil za domácich opäť Matej Chorvatovič, ale Malačania kontrovali zásluhou Vladimíra Škutu. Tretia tretina bola veľmi bohatá na góly, premiérovo sa v malackom drese presadil Adrián Kratochvíl hosťujúci z Gajar, v posledných deväťdesiatich sekundách sa dvakrát presadil aj Sebastian Štora. Ešte pred ním však skóroval domáci Patrik Víger. Malačania tak vyhrali na pôde Lida 6:3 a vezú domov tri body. Najbližší zápas čaká našich dorastencov v sobotu 17. októbra, o 9.00 v Maline privítajú béčko Snipers Bratislava.