Druhá výhra na konto mužov!

Včera vycestovali naši muži do Bratislavy, aby si zmerali sily s ôsmimi statočnými hráčmi Hurikánu BA ,,B“. Na Lafranconi to bol v prvej tretine vyrovnaný zápas a domáci odchádzali do šatní s jednogólovým náskokom. Od druhej tretiny sa však už prejavila naša početná a herná prevaha aj gólovo a súper prestával stíhať. Do útoku sa ,,hurikáni“ dostávali už iba sporadicky a naše mužstvo tak malo veľa priestoru na útočenie. Strelecky zápas vyšiel najmä Lukášovi Smrtičovi, ktorý zaznamenal štyri góly. Zápas Malačania doviedli v pohode do víťazného konca a pripísali si tak tri body do tabuľky, v ktorej im patrí po 7. kole siedma priečka.
Výsledok: 2. liga mužov | BA
7. kolo: iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava „B“ – 1. SC Malacky 4:10 (2:1, 1:4, 1:5)
Najbližší zápas čaká mužov o dva týždne 10.11. 2018 v sobotu na domácej palubovke privítajú ŠK Lido Prirodvedec ,,B“ o 11:00 hod. Či sa našim mužom podarí zaknihovať tretiu výhru v rade sa dozviete, keď prídete do haly!