Muži cez víkend nebodovali

V sobotu sme nastúpili na zápas v Modre s cieľom vyhrať tento dôležitý zápas. Prvé dve tretiny, čo sa týka skóre boli pomerne vyrovnané avšak posledná tretina nášmu tímu absolútne herne ani výsledkovo nevyšla. Z Modry sme tak odchádzali nakoniec s vysokou prehrou.
V nedeľu v domácom večernom súboji sme už predviedli podstatnejšie tímovejší výkon proti Snipers BA „B“. Zaspali sme však úvod zápasu, kedy sa súper dostal, ako sa nakoniec ukázalo do kľúčového vedenia 4:0 a náskok aj udržal.
Po týchto dvoch prehrách sme sa ocitli na poslednej priečke tabuľky so stratou troch bodov na ôsme miesto o ktoré sa budeme do konca sezóny ešte usilovať a postúpiť tak do play-off.

Výsledky: 2. liga mužov | BA
11. kolo: FBC BlueBerries Modra – 1. SC Malacky 14:6 (5:2, 1:2, 8:2)
12. kolo: 1. SC Malacky – Snipers Bratislava „B“ 5:8 (2:4, 0:1, 3:3)

Najbližšie nás čaká za dva týždne opäť víkendové dvojkolo, kedy budeme čeliť prvým dvom tímom tabuľky. V sobotu Dragonsu a v nedeľu Zbojníkom. Oba zápasy sa odohrajú v ŠH Malina v Malackách.