Vydreté povinné víťazstvo pre starších žiakov

Po nevydarenom účinkovaní na Stupava floorball cupe 2019, kde starší žiaci skončili už v osemfinále si naši mladí florbalisti chceli napraviť chuť v ligovom zápase proti Tsunami Záhorská Bystrica. V prvej tretine zápasu začali padať góly až na samom konci tejto časti hry. Najskôr sa ujali vedenia hostia, avšak hneď o pól minúty nato Kmeť vyrovnal iba 9 sekúnd pred úvodným klaksónom. V druhej perióde zápasu diváci gól nevideli a skóre tak pred záverečnou 15 minútovkou bolo nerozhodné. Vstup do tretej tretiny stretnutia vyšiel lepšie Tsunami, ktoré išlo druhýkrát v zápase do vedenia. Potom však začal úradovať v zápase malacký florbalista Klempa. Najprv zrovnal skóre a v samom závere duelu 16 a 14 sekúnd pred koncom dvomi gólmi zavŕšil hetrik a obrátil tak zápas v prospech Malaciek. Naši hráči si teda po nie príliš peknom výkone pripísali na konto tretiu výhru v sezóne.

Výsledok: 3. kolo – Starší žiaci – BA – 2019/2020

1. SC Malacky vs. Tsunami Záhorská Bystrica 4:2 (1:1, 0:0, 3:1)

Starší žiaci 1. SC Malacky sa nachádzajú po 3. ,,bloku“ ligových zápasov na 5. mieste. Pripomíname, že do nadstavby o titul postupuje prvých sedem tímov tabuľky. Ďalší zápas našich žiakov v bratislavskej ligy je na programe o dva týždne v nedeľu v Modre. Čas zápasu stále nie je upresnený.