Na záver sezóny dve sedemgólové prehry

Mužov cez víkend čakali posledné dva tohtosezónne zápasy. Pre problémy so zostavou si v sobotu v Modre v zápase proti Lido BA ,,B“ súťažný dres obliekli tréner Juraj Kašuba a prekvapivo aj prezident klubu Oto Divinský. V tejto netradičnej zostave dokázali do záveru druhej tretiny naši florbalisti držať výsledok v napätí ale to len dovtedy, kým domáci na samom konci tejto periódy dvomi gólmi neodskočili na 5:2. V tretej časti hry pridal Prírodovedec ešte dva presné zásahy a zápas sa skončil rozdielom piatich gólov.

V nedeľu v domácom prostredí v poslednom stretnutí sezóny nás čakali Juniori Lida BA. Na zápas sme nastúpili s dvomi kompletnými formáciami s cieľom hlavne pozorne brániť. Napriek tomu v prvej tretine padalo pomerne veľa gólov. Do šatní sa išlo za stavu 5:3 pre hostí. Lido Juniori potom v druhej a tretej tretine pridali po jednom góly a Malačania už skórovať do konca zápasu nedokázali. V závere zápasu si ešte privodil tržné zranenie na čele náš obranca Pavol Demjanič a my mu tak želáme rýchle uzdravenie.

Výsledky: 2. liga mužov | BA
17. kolo: ŠK Lido Prírodovedec „B“ – 1. SC Malacky 7:2 (2:1, 3:1, 2:0)
18. kolo: 1. SC Malacky – ŠK Lido Prírodovedec Juniori 3:7 (3:5, 0:1, 0:1)

Obnovená premiéra mužského tímu v ligovej súťaži sa teda skončila a my môžeme bilancovať a hodnotiť celú sezónu.