Muži prehrali najtesnejším rozdielom

V sobotu predpoludním privítali naši florbalisti na domácej palubovke Hurikán Bratislava „B“. V priamom súboji o deviate miesto to bola v prvej tretine duelu vyrovnaná partia. V druhej časti hry však hostia využili naše chyby a ujali sa vedenia o tri góly. Na začiatku tretej periódy po ďalších dvoch góloch v našej sieti sa zdalo byť o víťazovi zápasu už rozhodnuté. Avšak rýchlymi štyrmi zásahmi v rade v rozpätí piatich minút sme sa dostali pred koncom zápasu súperovi na dostrel. Aj napriek záverečným šanciam sme nedokázali skóre vyrovnať. Po tejto prehre sme sa definitívne pripravili aj o matematickú nádej na play-off ale pravdepodobne aj o šancu na 9. miesto.

Výsledok: 2. liga mužov | BA
16.kolo: 1. SC Malacky – iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava „B“ 6:7 (1:1, 1:4, 4:2)

Posledné dva zápasy sezóny sú na programe 9./10. marca 2019. Najprv zavítame do Modry, kde budeme v sobotu čeliť Lidu BA „B“ a sezónu ukončíme domácim zápasom v ŠH Malina v nedeľu súbojom s Lidom BA Juniori.